עם WordPress.com אפשר לעצב אתרים כאלה
להתחיל

כשמתייחסים אליך בזלזול

סיפרתי לחבר, שאני כועס על ישראכרט. רציתי לבטל כרטיס שלהם ונתקלתי במסכת של אי רצון. רוצים לחדש לי את הכרטיס ולהטיל עלי כל מיני הוצאות שיועילו לחברה – סיפרתי לו. "ברור", הוא השיב לי קצרות.
אני לקוח ומחברה גדולה, חברת כרטיסי האשראי הגדולה בארץ, אני מצפה ליחס הגון כלפי לקוח, אמרתי לו וסיפרתי את הסיפור:
אני מחזיק כרטיס ישראכרט מזה שנים רבות ובאחרונה נוסף אליו כרטיס ישראכרט משני, דיילי.  כרטיס זה אבד וביקשתי לא לחדש אותו. לכאורה, פשוט. אז התקשרתי אל האתר  של החברה באינטרנט ו… אין אפשרות ביטול. יש אפשרות חידוש וכל מיני אפשרויות אחרות, שישאירו אותי מנוי ויכניסו כסף לחברה. אבל לא ביטול.
אחרי שניסיתי כמה פעמים לבטל את הכרטיס או להודיע שאין לחדש אותו (בתשלום, כמובן) החלטתי להתקשר בטלפון. בהקלטת קול מתוקה בירכו אותי על שהתקשרתי אל ישראכרט. אבל בשום אופן לא נתנו לי לדבר עם איש. אחרי המתנה של חצי שעה לפחות על הקו, החלטתי להשאיר את הפרטים כדי שיחזרו אלי. אז נתבקשתי להקליט את מספר תעודת הזיהוי. ניסיתי. מספר התעודה, שמלווה אותי עשרות שנים, לא נקלט באוטומט של החברה. לא הצלחתי.
כשביקשתי לקבל שיחה מנציג שירות. הודיעו לי חגיגית ש"כל השיחות מוקלטות למען שיפור השירות". מאד אשמח אם השיחות מוקלטות, אבל… אין שיחות. אין מה להקליט.
רציתי להגיד למי שיענה לי, שאין צורך ללכת רחוק כדי לשפר את השירות. צריך לעבור את המסדרון אל מחלקת השירות הרע של ישראכרט. כל הזמן מציעים לי בהקלטה או באתר לקבל שירותים שיעניקו רווחים לחברה, אבל להתנתק? חס וחלילה.
אין לי ספק, שישראכרט חברה גדולה ויוצרת בכוונה קשיים להתנתק. אז החלטתי לכתוב מכתב רשום ושלחתי אותו בדואר בראשית החודש. רק שמונה ימים עברו וקבלתי תשובה: "הנושא שהעלית נבדק בחברתנו. בתום הבירור לא נאחר להודיע את תוצאותיו".
זהירות זייפנים
אין כמו רשת האינטרנט – קל לשימוש ומהיר לתגובה. גם לזייפנים.
באחרונה קיבלתי מייל, שבראשו סמל הדואר ובו דרישה:

הודעה על דבר דואר שמספרו LS656557065CH
שלום

המשלוח שלך הגיע לישראל שווי המכס הוא 7.99 NIS

דואר ישראל
שלם מכס


טוב. סכום קטן ובכל זאת לא שילמתי. כי זה מייל מזוייף.
אז למה לא לשלם סכום קטן כזה? כי השולחים מבקשים את פרטי כרטיס האשראי ואז יוכלו לגנוב הרבה כספים.
הדואר היחיד שיכולתי לקבל מחו"ל הוא מבתי בארה"ב. היא מיהרה לכתוב לי שלא שלחה לי שום חבילה…
אז קראתי ב-YNET , שזה לא מעשה המרמה היחיד. גם בשם רשת רמי לוי וגם בשם רשת שופרסל היו פניות כאלה לאנשים. "רק תנו את הפרטים שלכם"…
הצעה שלי: אף פעם אל תתנו פרטים (מספר זהוי, מספר בנק, כרטיס אשראי) למי שפנה אליכם. גם אם נדמה לכם שאתם מכירים את הגוף הפונה. תמיד תקפידו לפנות ביוזמתכם אל הגוף שאתם מעוניינים בו. אם פנו אליכם – סגרו את הטלפון וחייגו אל המספר שאתם מכירים. זהירות מונעת אסון.


פרסומת

פורסם על ידי Yairdk

I pensionair for 15 yaers from press.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: